fbpx

Wybierz planer szyty na Twoją miarę

STYLOWY I FUNKCJONALNY PLANER

stworzony z pasji do planowania i organizacji

Pożegnaj 2022 rok i przywitaj kolejne 12 miesięcy z przytupem, w pełnej harmonii z Twoimi celami i planami. Mój autorski planer da Ci pełną wolność i swobodę w organizowaniu wszystkich sfer Twojego życia. Ten nowatorski kalendarz został zaprojektowany z myślą o osobach, którym zależy na reprezentatywnym, eleganckim i szykownym produkcie. Planer będziesz mógł zabrać nie tylko na szkolenie czy spotkanie z klientem, ale także na szybką kawę z przyjaciółką oraz wieczorną praktykę uważności w domowym zaciszu. Planer został wykonany w 100 % w Polsce, we współpracy z czołowymi producentami tej dziedziny. Planowanie, organizacja zadań i notatek, dzięki temu planerowi stanie się lekka i przyjemna, a stres związany z brakiem czasu odejdzie w zapomnienie.

Zobacz opinie klientów

PLANER BASIC

okładka – stylowy organizer z ringami, dzięki czemu zyskujesz dodatkową funkcję elastyczności i jeszcze lepszej organizacji wszystkich swoich planów, notatek czy innych materiałów.

pakiet przekładek – 5 sztuk przeźroczystych przekładek z minimalistycznymi rysunkami w stylu line art oraz registrami kategoryzującymi rok, miesiąc, tydzień, notatki i dodatki

strony tytułowe – 5 kartek kategoryzujących moduły planera

kalendarz roczny – rozkład roku 2023 i 2024 z lotu ptaka

kalendarz miesięczny – 12 miesięcy, każdy miesiąc rozłożony na 4 stronach z celami i zadaniami z tabelką na dwóch stronach i stroną bujo

planer tygodniowy – 53 tygodnie z miejscem na priorytety i plan dnia

kartki bujo – 20 stron z kropeczkami do notowania

rutynowe zadania – szablon do wypisania zadań cyklicznych

cele – miejsce do określania swoich celów

zadania – 10 list „to do”do wypisywania zadań do wykonania

169 zł 149 zł

Zainwestuj 12,42 zł miesięcznie w wyższy poziom organizacji

PLANER ROZWOJOWY

zawartość planera BASIC na rok 2023

pakiet przekładek – 3 sztuki przeźroczystych przekładkę z minimalistycznymi rysunkami w stylu line art oraz registrami kategoryzującymi rozwój, cele, plan

strony tytułowe – 3 kartki kategoryzujące moduły planera

pytania na podsumowanie roku 202– pytania wspierające wraz z miejscem na refleksję, czyli odpowiedzi

koło życia jako podsumowanie roku 202– ćwiczenie coachingowe wraz z miejscem na wnioski

koło życia jako plan na 202– ćwiczenie coachingowe wraz z miejscem na założenia i postanowienia

cele na rok 2023 – tabelka na cele z datą realizacji

afirmacje – miejsce na przyciągnięcie pragnień, czyli zdań w czasie teraźniejszym, które chcesz afirmować w tym roku

rutyna – plan porannej i wieczornej rutyna wraz z godzinami i opisem czynności

nawyki – 12 tabelek na nawyki, które chcesz wypracować w każdym miesiącu

projekt – 3 szablony planu projektu wraz z etapami i zadaniami szczegółowymi jako check lista

checklisty filmów, serialów, książek i miejsc – baza inspiracji, poleceń i pomysłów pod ręką

loginy – szablon z tabelkami na najważniejsze loginy i hasła do stron

moje samopoczucie – 12 szalonów miesięcznych do monitorowania emocji

social media – 12 szablonów miesięcznych do planowania treści i ustalania priorytetów

finanse – 12 szablonów miesięcznych do zarządzania przychodami i kosztami

spotkanie – 10 wzorów do skutecznego zaplanowania i realizacji spotkania

cytaty – 4 eleganckie i stylowe karty motywujące z cytatami

189 zł 169 zł

Zainwestuj 14 zł miesięcznie w wyższym poziom organizacji

PLANER FOTOGRAFA

zawartość planera BASIC na rok 2023

pakiet przekładek – 3 sztuki przeźroczystych przekładkę z minimalistycznymi rysunkami w stylu line art oraz registrami kategoryzującymi fotografia, biznes, klienci

strony tytułowe – 3 kartki kategoryzujące moduły planera

rozkład roku 2024, 2025, 2026 – rok z lotu ptaka z oznaczonymi dniami wolnymi

harmonogramy miesięczne – rozkłady miesięczne roku 2023, 2024, 2025 na wpisanie zleceń klientów

finanse – 12 szablonów miesięcznych na planowane i rzeczywiste przychody i koszty

strategia – szablon na strategię mediów społecznościowych, plan zadań oraz szablon na listę inspiracji i pomysłów

social media – 12 szablonów miesięcznych na planowanie publikacji

karta klienta – 40 szablonów na spotkania z klientami i najważniejszymi kwestiami, dotyczącymi ślubu wraz z 40 stronami bujo na notatki ze spotkania

ankieta dla klienta – strona edukacyjna z 27 pytaniami, które warto zadać klientom przez ślubem

checklista fotografa ślubnego – strona edukacyjna z procesem przygotowawczym do dnia ślubu każdej pary

checklista przebiegu pracy z klientem – 40 szablonów dla zdobytych klientów z przebiegiem współpracy wraz z 40 stronami bujo na dodatkowe informacje, które wynikają w trakcie pracy

sesja zdjęciowa – 20 szablonów na dodatkowe sesje zdjęciowe z klientami innej gałęzi wraz z 20 stronami bujo na dodatkowe istotne kwestie, o których należy pamiętać

199 zł 179 zł

Zainwestuj 14,9 zł miesięcznie w wyższy poziom organizacji

Przełącz się na wyższy poziom organizacji

Swoboda i elastyczność

Wyciągaj, kategoryzuj i wkładaj dowolne ilości szablonów według Twojego uznania i miej pełną kontrolę nad tym, co i w jakiej kolejności znajduje się w Twoim planerze.

Szkolenie włóż więcej kartek na potrzebne notatki, a tradycyjne kalendarium zostaw w domu.

Spotkanie z klientem – włóż do Twojego nowego planera odpowiedni szablon, zrób ręczne notatki i zadbaj o lepszy kontakt z klientem. Każda chwila bez patrzenia w telefon czy laptop da Ci większe możliwości negocjacji i podjęcia współpracy, a także zapewni dodatkową sympatię klienta.

Ogranicz czas i zbędne kilogramy wyciągnij niepotrzebne kartki, które zaczniesz używać dopiero za pół roku.

Styl i elegancja

Bierz z dumą swój stylowy i minimalistyczny planer na spotkania, szkolenia, targi. Dzięki klasycznej okładce z ekoskórki planer idealnie dopasuje się do eleganckiej torby oraz zapewni szyk podczas spotkań z klientami czy przyjaciółką.

Wizytownik – włóż do kieszonki planera swoje wizytówki i rozdawaj podczas spotkań biznesowych i nie tylko. Do pozostałych kieszonek włóż zebrane wizytówki od innych usługodawców.

Designerska czcionka i delikatne linie nadają elegancki ton całego planera.

Najwyższa jakość

Wspieraj polskich producentów – wszystkie elementy planera zostały wykonane w Polsce.

Okładka – wykonane z ekoskórki, a więc nie martw się, jeśli pobrudzisz ją. Nie będziesz musiała chodzić z plamą do końca roku. Umyj okładkę letnią wodą z mydłem i ciesz się nieskazitelnym planerem.

Przekładki – wykonane z elastycznego materiału, dzięki czemu nie będą się zaginąć, a w przypadku zabrudzenia umyj je delikatnie i gotowe.

Papier – dobrany papier szybko wchłania tusz, a więc nie przejmuj się zabrudzeniami. Twoja ręka podczas pisania będzie czysta.

ORGANIZER – OKŁADKA


Stylowa i minimalistyczna okładka w klasycznych kolorach, wyprodukowana w polskiej garbarni. W jej wnętrzu znajduje się aż 6 srebrnych ringów, dzięki którym cały kalendarz zyskuje dodatkowe funkcje elastyczności i jeszcze lepszej organizacji treści. Planer Sfery Organizacji to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą po swojemu planować każdy tydzień oraz układać wszystkie swoje zapiski i informacje według własnych schematów.

CZARNA OKŁADKA

Klasyczna czerń idealnie dopasuje się do eleganckiej torby oraz zapewni szyk i klasę na spotkaniach z klientami czy przyjaciółką.

KARMELOWA OKŁADKA

Nieszablonowy ciepły kolor, który doda pozytywnej energii do stylizacji i nie zgubi się się wśród tłumu.

WNĘTRZE PLANERA

Każdy planer wkładu do kalendarza zawiera stylowe, przezroczyste przekładki z minimalistyczni rysunkami w stylu line art.


PLANER BASIC

Pakiet podstawowy zawiera pełne kalendarium na rok 2023. Jego roczny rozkład pozwoli Ci na nowe, jeszcze szybsze i wygodniejsze zaplanowanie urlopów, przeglądów samochodu, terminów spłaty ubezpieczenia i badań lekarskich czy dat szkoleń firmowych. Do tego pomocny będzie szablon z tabelą na rutynowe zadania roczne, kwartalne, miesięczne i tygodniowe.
W tym pakiecie znajdziesz także praktyczne szablony do planowania każdego miesiąca – najważniejszych wydarzeń, spotkań czy innych priorytetów. Rozkład tygodniowy umożliwi Ci planowanie dni z wyprzedzeniem, a Twoje cele zaczną posiadać konkretną datę. W tym pakiecie znajdziesz także miejsce na dodatkowe zapiski oraz przydatne szablony „to do”, czyli listę rzeczy „do zrobienia”.
Pakiet zawiera aż 5 przekładek z registrami oraz przekładkę pionową z hasłem „dzisiaj”, aby szybko odnaleźć miejsce obecnego planowania.

PLANER ROZWOJOWY

W tym pakiecie znajdziesz szablony, dzięki którym podsumujesz poprzedni rok i zaplanujesz nowy – nie tylko pod kątem zawodowym, ale również psychologicznym, w pełnej zgodzie z Twoimi oczekiwaniami i priorytetami.
Planery z pakietem rozwojowym posiadają kategorie szablonów z ćwiczeniami, które pozwolą Ci nabrać dystansu do narastających problemów oraz spojrzeć na Twoje życie z pewnej odległości. Ten rozwojowy planer pozwoli Ci odpowiedzieć sobie na kluczowe, nurtujące Cię pytania i przejść przez ćwiczenie takie jak „koło życia”, na podstawie którego wypiszesz swoje, indywidualne afirmacje na nadchodzący rok. Ten planer zapewni Ci codzienny trening uważności i stanie się Twoją poranną i wieczorną rutyną. Dostępne szablony z harmonogramem nawyków pozwolą Ci na śledzenie Twoich celów i monitorowanie indywidualnych postępów oraz zaplanowanie krok po kroku projektów, na których najbardziej zależy Ci w nadchodzącym roku. Ten pakiet może stać się także miłą odskocznią od codziennych obowiązków; to w nim stworzysz listę książek do przeczytania, filmów i seriali do obejrzenia oraz miejsc, które zawsze chciałeś/chciałaś odwiedzić. Już nie umknie Ci żadne polecenie produktów i interesujących warsztatów przez Twoich znajomych oraz godne zapisania cytaty Twoich autorytetów. Pakiet rozwojowy zawiera 3 kategorie przekładek z registrami.

PLANER FOTOGRAFA

Pakiet dla fotografa ślubnego został stworzony we współpracy ze specjalistą w tej branży – fotografką Zuzanną Maliną, która prowadzi swoją firmę od 6 lat i wykonała zlecenia ślubne dla ponad 200 par. Dzięki swojemu doświadczeniu wie doskonale, czego każdy fotograf potrzebuje przy swojej pracy.
W tym pakiecie znajdziesz dodatkowy rozkład dni na lata 2024, 2025 oraz 2026 wraz z harmonogramami miesięcznymi, a zalegające na biurku kalendarze odejdą w zapomnienie. Ten planer pozwoli Ci na zaplanowanie Twoich celów i projektów na kolejne lata pracy, a także zmotywuje Cię do zadbania o Twoje finanse i media społecznościowe. Znajdziesz w nim również praktyczne szablony, które możesz wykorzystać podczas rozwoju Twojego biznesu fotograficznego.
Planer posiada także funkcjonalne szablony, które możesz użyć na spotkaniach z klientami. Zawierają one przydatne pytania, które warto im zadać oraz gotowe checklisty ślubne, aby o niczym nie zapomnieć w tak ważnym dniu dla przyszłej pary młodej. Przydatne mogą być również szablony opisujące przebieg pracy z klientem, dzięki którym poczujesz pełną kontrolę nad wszystkimi zleceniami. Planer z pakietem fotografa ślubnego posiada dużo dodatkowego miejsca na niezbędne notatki.Pakiet zawiera 3 kategorie przekładek z registrami.

Cześć!

Nazywam się Magdalena Dyoniziak i pomagam zwiększyć produktywność i efektywność osobistą. Pokazuję jak zarządzać sobą w czasie oraz dokonać zmian w swoich nawykach i przekonaniach, dotyczących organizacji. Wierzę, że odpowiednia organizacja swoich celów, projektów i zadań codziennych bezpośrednio wpływa na satysfakcję innych obszarów życia. Działam w obszarze organizacji, standaryzacji od 10 lat prywatnie, a od 5 lat zawodowo, dlatego skupiam się tylko na sprawdzonych metodach i technikach.

Pokazuję, że planowanie nie zabija spontaniczności. Udowodniam, że planowanie daje nam przestrzeń na spontaniczność bez większych konsekwencji. Wyjaśniam, że odpowiednia organizacja daje możliwość na zachowanie balansu między życiem osobistym, a zawodowym. Moim celem jest przekazanie wiedzy i narzędzi, czyli kompleksowa opieka nad ich sferą organizacji. 

Zapraszam Cię do śledzenia mojej strony!