fbpx

Jak mogę Ci pomóc?

Moi klienci zmniejszają czas pracy z 12h do 6h, oszczędzają 20.000 zł miesięcznie, ale przede wszystkim zyskują upragniony spokój – biznesowy, finansowy, a dzięki temu również prywatny.

Chcesz mieć takie lub nawet lepsze efekty niż oni? Sprawdź, w jaki sposób możesz ze mną współpracować.

Rewolucja DIY

Rewolucja DIYPakiet kursów i gotowych dokumentów organizacyjnych do użycia od zaraz, dzięki którym samodzielnie wdrożysz zmiany w Twojej firmie. Pracuj we własnym tempie, przerabiając materiały w wolnym czasie. Zacznij trzymać rękę na pulsie w swojej firmie i pożegnaj się z chaosem i stresem w działaniu.

Grupowa Rewolucja Organizacyjna
Grupowa Rewolucja Organizacyjna


Przyspieszona dwudniowa grupowa rewolucja dla przedsiębiorców, którzy chcą rozebrać firmę na części pierwsze i zbudować ją na nowo, tym razem na stabilniejszych fundamentach. Podczas warsztatów otrzymasz pełen zestaw narzędzi, by zrewolucjonizować swój biznes już po wyjściu z sali.

Rewolucyjne Warsztaty
Rewolucyjna Akademia Organizacji w Biznesie


Trzymiesięczny program z kameralną grupą przedsiębiorców nastawionych na prawdziwą Rewolucję. To nie tylko szkolenie, to intensywny kurs skupiony na konkretnych działaniach, który poprowadzi Cię bardziej szczegółowo  przez proces rewolucji w organizacji Twojego biznesu.

Rewolucja OrganizacyjnaHIT

Indywidualna Rewolucja OrganizacyjnaHIT


Indywidualna współpraca długotrwała skrojona na potrzeby Twojej firmy. Staje się Twoim szefem na okres od 1,5 do 4 miesięcy i przeprowadzam kompleksowe uporządkowanie działań w firmie. Najbardziej skuteczna współpraca, gdzie razem przechodzimy przez proces zmian Twojej firmy.